Wait icon ...
PoUtStŠtPiSoNe
-bežné udalosti   -udalosti so záznamom Horse TV

O nás


PREDSTAVENIE TELEVÍZIE
Prvá internetová televízia HORSE TV ako jediná na slovenskom mediálnom trhu ponúka zaujímavé informácie zo sveta jazdectva a je tak určený pre všetkých milovníkov koní. Každý mesiac sa na www.horsetv.sk dozviete čo nové sa udialo v tomto športe, aké preteky sa odohrali a ktoré nás ešte len čakajú, máte možnosť pozrieť si reportáže a rozhovory z tejto oblasti.

VYDÁVA VYDAVATEĽSTVO
AXEL TRADE, S.R.O.
Mudrochova 2
831 06 Bratislava
IČO 36659304
DIČ DPH SK 2022231233
č.účtu 6628626006/1111

PREDSTAVENIE VYDAVATEĽSTVA
Vydavateľstvo Axel trade, s.r.o. vzniklo pred takmer 5-timi rokmi, od začiatku vydáva prestížny mesačník Životný štýl a kôň (jazdectvo a dostihy), ktorý je zameraný na jazdecký šport a životný štýl. Je určený strednej a vyššej klientele. Vydavateľstvo prevádzkuje prvú internetovú televíziu zameranú na jazdectvo a dostihy HORSE TV. Nájdete tu aktuálne videá z pretekov, či súťaži, rozhovory s účastníkmi pretekov, s HORSE TV vám nič neujde.
V druhej polovici roka 2012 prinesie na trh nový lifestylový časopis 4-STYLE healthy living zameraný na architektúru, dizajn, bývanie a životný štýl. Nájdete tu výnimočné realizácie v oblasti interiéru a exteriéru zo Slovenska aj zo zahraničia, prehľad najnovších trendov v stavebníctve a interiérovom dizajne.

CIEĽOVÁ SKUPINA
• stredná a vyššia klientela ( ženy – muži ) vo veku od 20 do 50 rokov
• klientela zaujímajúca sa o jazdectvo, zdravý životný štýl
• športovci – jazdci

 Mediakit

  Novinky priamo na Váš e-mail

    Partneri: